Наша мета - розповісти про наш край, його діяльність, історію, культуру, традиції, побут, відомих людей.

Цікавинки Плебанівки

Шаргородщина

Цікавинки Плебанівки

У будь якому куточку України можна знайти місцину собі до душі, де можна зупинитися на хвильку, або більше, та насолодитися чудовим видом. Плебанівка має такі місця, їх чимало.
Роздумуючи де провести відпочинок на природі, в першу чергу згадують про озера чи річки. Біля них досить комфортно відпочивати проводячи пікнік чи просто задля прогулянки.
Поряд із Плебанівкою є Млиновий став, який, напевне, є найбільш популярним для проведення відпочинку, оскільки біля нього проходить асфальтоване сполучення між Плебанівкою та Перепільчинцями, що дозволяє зручно добратися на автомобілі до нього.

Млиновий став:

Шаргородщина

Місцевий кар’єр:

Якщо ж є бажання добратися на “власних двох” то можна вибрати маршрут через лісосмугу по якій іде стежина від центральної частини села до самісінького ставка, майже добравшись до якого, стежина веде повз місцевий кар’єр. Який в певній мірі теж може стати об’єктом інтересу для допитливого розуму. По цій стежині, до речі, дуже приємно виконувати пробіжки майже в будь яку пору року.

Джерело питної води :

Біля ставка є гарно облаштоване джерело питної води біля якого збудовано монумент із статуєю Діви Марії. Джерело розташоване в дуже зручному затіненому місці, де навіть в найспекотніший день буде приємна прохолода, оскільки близько знаходиться річка і до того вищезгадане джерело прохолодної води. Прекрасне місце для душі і тіла. Походивши довкола Млинового ставка можна помилуватися гарними краєвидами, на кшталт таких
Попередній Торт “Наполеон”

Шаргородщина © 2023. All Rights Reserved