Наша мета - розповісти про наш край, його діяльність, історію, культуру, традиції, побут, відомих людей.

Погода в с. Політанки

Погода в с. Політанки

Погода в с. Політанки

Село Політанки, яке знаходиться у Жмеринському районі Вінницької області, має типовий континентальний клімат.

Кліматичні особливості

Зими тут переважно прохолодні зі сталими морозами та частими снігопадами. Середня температура взимку коливається близько 0°C, а влітку піднімається до +25°C, іноді перевищуючи +30°C. Весна та осінь характеризуються мінливою погодою, коли можливі різкі зміни температури. Опади у Політанках рівномірно розподіляються протягом року, проте найбільше опадів спостерігається у весняні та літні місяці. Клімат цього села створює сприятливі умови для розвитку різних галузей сільського господарства, а також впливає на життя місцевих мешканців. Люди в Політанках пристосувалися до змінливої погоди та використовують її для вирощування різноманітних сільськогосподарських культур.

Сервіси, де можна дізнатися прогноз погоди:

  • https://ua.sinoptik.ua/ даний сервіс надає користувачам зручний та доступний інтерфейс для отримання актуальної інформації про погодні умови.
  • https://pogoda.meta.ua/  на цьому сервісі можна знайти прогноз погоди на кожну годину, погодні картки з інформацією про температуру, вологість, вітер та опади.
  • https://meteofor.com.ua/  тут ви можете знайти актуальний прогноз, температуру, опади та інші метеорологічні дані для планування своїх активностей.
Попередній Погода в с. Теклівка

Шаргородщина © 2023. All Rights Reserved